Patarimai

Automobiliai išsimokėtinai be pradinio įnašo

Trumpai

Norint įsigyti automobilį lizingu arba išsimokėtinai beveik visada yra reikalaujama įnešti bent 10 procentų savų lėšų. Tačiau ne visada pirkėjai turi galimybę turėti pradinį įnašą pirkimo metu. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas būtų paskola automobiliui. Paskola automobiliui Tai daug paprastesnis ir […]

Dalintis
Automobiliai išsimokėtinai be pradinio įnašo

Norint įsigyti automobilį lizingu arba išsimokėtinai beveik visada yra reikalaujama įnešti bent 10 procentų savų lėšų. Tačiau ne visada pirkėjai turi galimybę turėti pradinį įnašą pirkimo metu. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas būtų paskola automobiliui.

Paskola automobiliui

Tai daug paprastesnis ir greitesnis būdas pirkti automobilį išsimokėtinai be pradinio įnašo. Kodėl? Atsakymas labai paprastas – Jūs gaunate paskolą tiesiai į savo sąskaitą dažniausiai valandos bėgyje ir galite iškart atsiskaityti su pardavėju. Automobilio lizingo atveju banko reikalavimu yra reikalingas automobilio įkeitimas, privalomasis draudimas ir dažnais atvejais KASKO draudimas. Taip yra išnaudojami papildomi laiko ir finansiniai resursai. Taigi, apibendrinant pliusus ir minusus – automobiliai išsimokėtinai be banko yra greitas ir paprastas būdas norintiems sutaupyti pinigų automobilio įsigijimo pradžioje.

Dalintis